Silnik rezerwacji online

Nazywamy go RESERVATION+ (R+). Jest to stale rozwijane inteligentne narzędzie rezerwacyjne, które w mgnieniu oka umieścisz na stronie. Możesz też przesyłać odnośniki do formularza rezerwacji swoim partnerom, którzy tak jak klienci korzystający z kiosku Alfreda, użyją silnika do dokonania nowej rezerwacji. Lista możliwości tego zgrabnego narzędzia jest wręcz nieograniczona, a jego celem nadrzędnym jest oczywiście konwersja, aby widocznie zwiększyć Twoje przychody.

Silnik rezerwacji online

Silnik rezerwacji zoptymalizowany jest dla wszystkich urządeń. Twoi goście mogą dokonywać rezerwacji z dowolnego miejsca, a wrażenia będą takie same w ponad 10 językach.

Dzięki R+ Klienci Previo odnotowują wzrost liczby rezerwacji bezpośrednich aż do 30 %.

WYPRÓBUJ

Połączenie online z programem recepcyjnym

R+ w czasie rzeczywistym sprawdza dostępność pokoi i odpowiednią ich cenę w PMS Previo, dając klientom pewność przy składaniu zamówienia, zmniejszając prawdopodobieństwo rezerwacji w konkurencyjnych obiektach noclegowych i ograniczając popyt na zarezerwowane daty.

Więcej informacji
Połączenie online z programem recepcyjnym

Minimalna liczba pozycji obowiązkowych

Każdy krok w formularzu R+ jest intuicyjny i wymaga jedynie podstawowych informacji o kliencie, co maksymalizuje szanse na sfinalizowanie rezerwacji przez gości Twojej strony.

Silnik rezerwacji online

Płatności

Jak uniknąć utraty klienta przed sfinalizowaniem rezerwacji online? Oferuj szeroki wachlarz metod płatności (karty kredytowe, przelew bankowy), i zachęć potencjalnych klientów do rezerwacji pokoju w stawce bezzwrotnej gwarantującej natychmiastową płatność po obniżonej cenie. Zalety są oczywiste - otrzymasz płatność za pobyt z góry, jak również zminimalizujesz możliwość anulacji i niedojazdów. Previo współpracuje z wieloma sprawdzonymi dostawcami rozwiązań płatności online. Wybór należy do Ciebie, nie jest to moduł obowiązkowy, ale zdecydowanie przez nas polecany.

Więcej informacji
Płatności

Połączenia z innymi kanałami sprzedaży

Poprzez integrację z Previo, Twój formularz rezerwacji online komunikuje się ze wszystkimi połączonymi portalami OTA, a jeśli gość dokona na którymś z nich rezerwacji, dostępność terminu jest natychmiast aktualizowana we wszystkich pozostałych.

Więcej informacji
Kanały dystrybucji

Sprzedaż usług dodatkowych

Klienci mogą zamówić dodatkowe usługi na Twojej stronie internetowej, co zwiększy przychód z rezerwacji.

Upselling

Elastyczne ustawienia warunków rezerwacji

Praca nad optymalizacją obłożenia obiektu to nie tylko dbałość o atrakcyjne ceny, ale też o różne możliwości potwierdzenia i płatności za pobyt. Ustaw obowiązkową zaliczkę za pobyt w najbardziej obleganych okresach, a w niskim sezonie akceptuj niezobowiązujące zapytania o nocleg.

Elastyczne ustawienia warunków rezerwacji

Check-in online

Praca nad optymalizacją obłożenia obiektu to nie tylko dbałość o atrakcyjne ceny, ale także o różne możliwości potwierdzenia i płatności za pobyt. Ustaw obowiązkową zaliczkę za pobyt w najbardziej obleganych okresach, a w niskim sezonie pozwól na przesył niezobowiązujących zapytań o nocleg.

Więcej informacji
Check-in online

Dlaczego co miesiąc dziesiątki nowych obiektów noclegowych wybierają Previo?

Wzrost liczby rezerwacji nawet o 30 %

W zeszłym miesiącu przyjęliśmy 286 649 rezerwacji online …

… z czego 33 919 to rezerwacje bezpośrednie

Pomagamy zaoszczędzić czas 4 345 obiektom

Darmowa konsultacja