System recepcyjny

Previo stanie się sercem Twojego biznesu. Jest to system recepcyjny, który pozwoli Ci na zarządzanie rezerwacjami na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca na świecie! Gdziekolwiek jesteś, Previo oszczędzi Twój czas i ułatwi codzienną pracę.

System recepcyjny

Najczęściej wykonywane operacje są zawsze dostępne prawym przyciskiem myszy. Wystawiaj dokumenty i płatności bezpośrednio z rezerwacji. Zarejestruj gości i firmy i wykorzystaj te dane do zautomatyzowanego e-mail marketingu.

Darmowa konsultacja

Przejrzysty kalendarz rezerwacji

Jedno miejsce, w którym masz przejrzysty przegląd wszystkich rezerwacji. Możesz je łatwo przenosić, wydłużać i skracać, po prostu przeciągając myszą. Możesz pomieścić gościa jednym kliknięciem. Możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat rezerwacji po najechaniu myszką bez konieczności otwierania rezerwacji. Ponadto można rejestrować niewielki ruch, dzięki czemu można również zarządzać rezerwacjami stolików w restauracjach, na boiskach sportowych lub w centrum odnowy biologicznej.

Przejrzysty kalendarz rezerwacji

Tablica

Uzyskaj pełny przegląd swojego hotelu za pomocą jednego kliknięcia, gdy tylko usiądziesz przed komputerem rano. Sprzedaż, RevPar, nowe rezerwacje ADR, wszystko wyraźnie w jednym miejscu.

Tablica

Nie musisz już myśleć o obowiązkach legislacyjnych

Automatyczny raport do GUS, raport zmiany na kasie i raporty pobranych płatności.

GUS logo
KSIĘGA GOŚCI

Raporty - dane, które działają dla Ciebie

Panel managerski wygeneruje dla Ciebie wiele różnych kombinacji raportów rezerwacji, obłożenia, czy finansowych, np.: kanały przynoszące największe zyski, najczęściej wybierana metoda płatności , wyprzedzenie, z jakim goście rezerwują.

Raporty

Integracje

Previo możesz łatwo połączyć z ponad 35 innymi usługami i narzędziami, takimi jak renomowane systemy płatności online, 15 różnych systemów księgowych, 5 różnych systemów zarządzania dostępem do pokoju, czy systemy gastronomiczne. Napisz do nas, jeśli na liście nie znajdziesz interesującego Cię rozwiązania

Wszystkie integracje
Integracje

PMS Previo mobilnie i w podróży

Zarządzaj rezerwacjami na smartphonie czy tablecie. Previo Aplikacja mobilna pomoże Ci sprawnie wprowadzić nową rezerwację, czy zmiany w już istniejącej. Parę kliknięć i po sprawie.

Aplikacje mobilne

Mobilny Housekeeping - usterki, sprzątanie, zadania w telefonie

Dzięki aplikacji personel sprzątający na bieżąco oznaczy status sprzątania, doda i sprawdzi stan usterki, odbierze zadanie z recepcji itp.. aplikacja mobilna raportuje stan pokoi w czasie rzeczywistym do PMS Previo.

Aplikacja mobilna Housekeeping

Faktury i płatności

Wszystkie operacje na rezerwacji w jednym oknie, gdzie wystawisz też fakturę i wprowadzisz płatność. A jeśli korzystasz z połączenia do systemu księgowego, możesz łatwo eksportować wszystkie dokumenty w odpowiednim formacie.

Faktury i płatności

Moduł magazynu

Prowadzisz sklepik na terenie obiektu? Sprzedajesz inne usługi? Snacki, napoje, wynajem sprzętu, czy pamiątki - połącz drobną sprzedaż z kontem pokoju i wystaw jeden rachunek klientowi.

Moduł magazynu

Automatyczna komunikacja z gościem

Udostępnij gościom check-in online w aplikacji Alfred, rób kampanie mailingowe, wysyłaj automatyczne wiadomości o rezerwacji, czy życzenia urodzinowe, a Twoi klienci zamówią dodatkowe usługi i opłacą rezerwację także za pomocą Alfreda.

Automatyczna komunikacja z gościem
Wiele więcej

Wybierz wersję Previo

Niezależnie od tego, czy posiadasz mały pensjonat w górach, czy prowadzisz dużą sieć hoteli miejskich, wybierz wersję Previo zgodną z wymaganiami Twojego biznesu. Wersja LITE przeznaczona jest dla mniejszych jednostek z lekką obsługą. Previo PRO natomiast ułatwi pracę dużym hotelarzom i sieciom apartamentów.

 

LITE

PRO

Rezerwacje wstępne, potwierdzone, przyjazdy, wyjazdy - zarządzanie
Baza danych gości i firm
Dokumenty księgowe (moduł fakturowania/paragony/zaliczki/fiskalizacja/raporty JPK i eksporty do księgowości)
Księga gości
Księga gości zagranicznych
Raporty do GUS i administracji lokalnej
Administracja stroną internetową
Historia rezerwacji i logi aktywności użytkowników
Aplikacja mobilna PMS (zarządzanie rezerwacjami)
Rezerwacje minutowe (np. wellness, gastronomia, wynajem sprzętu sportowego)
Moduł Housekeeping (najlepszy w kombinacji z aplikacją mobilną Housekeeping)
Siatki (oznaczanie produktów i usług na potrzeby raportowania)
Usterki
Źródła własne (etykiety rezerwacji)  
Zadania  
Mailing
Import wyciągów bankowych  
Magazyn  
Raporty managerskie i statystyki  
Kantor  
Moduł kontyngentów (przydatne narzędzie dla biur podróży i kontraktowania rezerwacji firmowych/grupowych)
Ważne daty
Bezpośrednia komunikacja z gościem (SMS, e-mail)
Optymalizacja cen
Darmowa konsultacja